Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Odin 07 - Tanoke Odin dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 8

dymny
Odin 07 - Tanoke Odin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Odin 07 - Tanoke marki Odin to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Odin 07 - Tanoke został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Corinne Cachen. Nutami głowy są imbir, gorzka pomarańcza i czarny pieprz; nutami serca są drzewo gwajakowe, kadzidło i gałka muszkatołowa; nutami bazy są brazylijska sekwoja, paczula i czarne piżmo.

Imbir Gorzka pomarańcza Czarny pieprz

Drzewo gwajakowe Kadzidło Gałka muszkatołowa

Brazylijska sekwoja Paczula Czarne piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Odin 07 - Tanoke by Odin.

Lavs

Odin 07 - Tanoke Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Świetny. Leży doskonale jak najlepiej skrojona garsonka lub garnitur. Doskonale wibrująca, pieprzna pomarańcza podana na tacy z drzewa gwajakowego.Taca jest przyozdobiona kadzidłem. Cudowne doznania zapachowe, wszystko przylega jak druga skóra. Jest przytulnie, miło,urokliwie.Później dochodzą do głosu akordy związane z gałką muszkatołową i dostojną sekwoją.Zapach staje się bardziej męski, świdrujący,lekko zwierzęcy wyraźnie daje się wyczuć czarne piżmo.Klasa i wyrafinowanie, absolutnie wart poznania. gdzieś w pewnym momencie miałam skojarzenia z Serge Noir Lutensa, Przemknął mi przez głowę Avinion CdG ale Tanoke poszedł swoją, niezwykle intrygującą drogą. Trwałość bardzo dobra, do 12 godzin, zapach wypełnia pokój. Przezroczysty,dosyć prosty flakon ukazuje nam moc ciemno bursztynowego płynu.Muszę go mieć! :-), a innym polecam testy.

anilewe333
anilewe333

Tanoke jest ciepły, dymny, korzenny.... bardzo przyjemny:)Czuję również kadzidło, ale nie kościelne.
Nie umiem go porównać do innego zapachu. Są momenty, kiedy czuję drewno długo w wodzie leżące, ale nie przeszkadza mi to. Zapach jest bardzo trwały. Idealny na jesienno-zimowa porę...

Odin 07 - Tanoke by Odin 3.57 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin Odin 07 - Tanoke, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin Odin 07 - Tanoke, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Odin 07 - Tanoke marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Odin 07 - Tanoke marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Donna Karan Black Cashmere  Serge Lutens Serge Noire Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Dita Von Teese Erotique Agent Provocateur L'Agent James Heeley Cardinal Yves Rocher Neonatura Cocoon Pierre Balmain Ambre Gris Serge Lutens Fille en Aiguilles Serge Lutens Feminite du Bois Molinard Habanita L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Avon In Bloom by Reese Witherspoon M. Micallef Aoud Laboratorio Olfattivo Alambar Calvin Klein Obsession Avon Far Away Exotic