Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 9 Posala Odin marki Odin to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 9 Posala Odin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Jelk. Nutami głowy są kwiat gruszy i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin gwieździsty, wanilia bourbon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są tytoń, benzoes, czarny irys i ambra.

Kwiat gruszy Brzoskwinia

Jaśmin gwieździsty Wanilia bourbon Kwiat pomarańczy

Tytoń Benzoes Czarny irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 9 Posala Odin by Odin.

No 9 Posala Odin Recenzje Perfum

Początek bardzo przypomina mi Amarige, a momentami nawet Alien, dzięki nucie bardzo słodkiego, odurzającego jaśminu. W tle pojawia się brzoskwinia, dzięki czemu zapach robi się jeszcze słodszy. A potem na pierwszy plan wybija się delikatnie pudrowy irys i kompozycja z wolna gaśnie.

Ładny, przyjemny zapach, ale nic specjalnego. Trwałość przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin No 9 Posala Odin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin No 9 Posala Odin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 9 Posala Odin marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 9 Posala Odin marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Oscar de la Renta Oscar Summer Penhaligon`s Lily & Spice L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Salvador Dali Little Kiss Cherry B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Ralph Lauren Romance Tender Notes Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Krigler Dolce Tuberose mark. mark Sophistique Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Ebba Los Angeles Miss Alex