Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 9 Posala Odin marki Odin to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 9 Posala Odin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Jelk. Nutami głowy są kwiat gruszy i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin gwieździsty, wanilia bourbon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są tytoń, benzoes, czarny irys i ambra.

Kwiat gruszy Brzoskwinia

Jaśmin gwieździsty Wanilia bourbon Kwiat pomarańczy

Tytoń Benzoes Czarny irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 9 Posala Odin by Odin.

No 9 Posala Odin Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Zgadzam się z recenzją poniżej, białe kwiaty w Posala mnie również kojarzą się z Amarige.
Ale na początku wyczuwam w równej proporcji słodkie owoce: zdecydowanie brzoskwinię oraz może jeszcze coś bardziej egzotycznego, i wspomniane białe kwiaty. Całość przywodzi nieco na myśl przebogate brzoskwiniowe klasyki Sophii Grojsman.
Jednak w poźniejszej fazie zapach się uspokaja, ociepla i wysładza akordem tytoniowo-ambrowym.
Powtórzę za lady Vader - nic specjalnego.

Początek bardzo przypomina mi Amarige, a momentami nawet Alien, dzięki nucie bardzo słodkiego, odurzającego jaśminu. W tle pojawia się brzoskwinia, dzięki czemu zapach robi się jeszcze słodszy. A potem na pierwszy plan wybija się delikatnie pudrowy irys i kompozycja z wolna gaśnie.

Ładny, przyjemny zapach, ale nic specjalnego. Trwałość przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin No 9 Posala Odin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin No 9 Posala Odin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 9 Posala Odin marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 9 Posala Odin marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Daliflor Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Mary Kay Belara The Different Company Bois d`Iris Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Nina Ricci L`Air du Temps Noel Avon C'est Moi Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! O Boticario Floratta in Blue Vicky Tiel Sensuel Guerlain Idylle Eau de toilette