Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 9 Posala Odin marki Odin to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 9 Posala Odin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Jelk. Nutami głowy są kwiat gruszy i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin gwieździsty, wanilia bourbon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są tytoń, benzoes, czarny irys i ambra.

Kwiat gruszy Brzoskwinia

Jaśmin gwieździsty Wanilia bourbon Kwiat pomarańczy

Tytoń Benzoes Czarny irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 9 Posala Odin by Odin.

No 9 Posala Odin Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Zgadzam się z recenzją poniżej, białe kwiaty w Posala mnie również kojarzą się z Amarige.
Ale na początku wyczuwam w równej proporcji słodkie owoce: zdecydowanie brzoskwinię oraz może jeszcze coś bardziej egzotycznego, i wspomniane białe kwiaty. Całość przywodzi nieco na myśl przebogate brzoskwiniowe klasyki Sophii Grojsman.
Jednak w poźniejszej fazie zapach się uspokaja, ociepla i wysładza akordem tytoniowo-ambrowym.
Powtórzę za lady Vader - nic specjalnego.

Początek bardzo przypomina mi Amarige, a momentami nawet Alien, dzięki nucie bardzo słodkiego, odurzającego jaśminu. W tle pojawia się brzoskwinia, dzięki czemu zapach robi się jeszcze słodszy. A potem na pierwszy plan wybija się delikatnie pudrowy irys i kompozycja z wolna gaśnie.

Ładny, przyjemny zapach, ale nic specjalnego. Trwałość przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin No 9 Posala Odin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin No 9 Posala Odin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 9 Posala Odin marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 9 Posala Odin marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Cacharel Eden Marks and Spencer Florentyna Oscar de la Renta Oscar Summer Neil Morris Rainflower Acqua di Genova Gold Jardin de France Chevrefeuille Avon C'est Moi Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Caswell Massey Casma Jill Stuart Jasmin Fleur