Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

No 9 Posala Odin Odin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No 9 Posala Odin marki Odin to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No 9 Posala Odin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Jelk. Nutami głowy są kwiat gruszy i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin gwieździsty, wanilia bourbon i kwiat pomarańczy; nutami bazy są tytoń, benzoes, czarny irys i ambra.

Kwiat gruszy Brzoskwinia

Jaśmin gwieździsty Wanilia bourbon Kwiat pomarańczy

Tytoń Benzoes Czarny irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 9 Posala Odin by Odin.

No 9 Posala Odin Recenzje Perfum

Początek bardzo przypomina mi Amarige, a momentami nawet Alien, dzięki nucie bardzo słodkiego, odurzającego jaśminu. W tle pojawia się brzoskwinia, dzięki czemu zapach robi się jeszcze słodszy. A potem na pierwszy plan wybija się delikatnie pudrowy irys i kompozycja z wolna gaśnie.

Ładny, przyjemny zapach, ale nic specjalnego. Trwałość przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin No 9 Posala Odin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin No 9 Posala Odin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 9 Posala Odin marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 9 Posala Odin marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Commedia Campos de Ibiza Jazmin Nina Ricci L`Air du Temps Noel Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Chloe Chloe Eau de Toilette Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Yves Rocher Pivoine Daisy Fuentes Dianoche Love Night The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Lush Orange Blossom