Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Efflora Odin dla kobiet

Efflora Odin dla kobiet

Efflora Odin dla kobiet Zdjęcia Efflora Odin dla kobiet Zdjęcia

Efflora marki Odin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Efflora został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są neroli, tangeryna i olejek róży tureckiej; nutami serca są geranium, lawenda, kwiat grejpfruta i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są dąb, wetyweria, paczula, mech i drzewo sandałowe.

Neroli Tangeryna Olejek róży tureckiej

Geranium Lawenda Kwiat grejpfruta Jaśmin wielkolistny

Dąb Wetyweria Paczula Mech Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Efflora by Odin.

Efflora Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Lato się skończyło a ja mam jeszcze zaległe recenzje letnich propozycji :) a więc zaczynamy:
Będąc któregoś razu w perfumerii G. zakupiłam kilka próbek, a że musiałam pilnować budżetu to efflorę psiknęłam tylko na blotter. I tak mi się spodobała, że musiałam mieć chociaż kilka mililitrów i przy następnej wizycie kupiłam sobie sampla. Na papierku była cudownie orzeźwiająca, żadnych wodnych czy sztucznych nut. Dużo lawendy i grejpfruta. Miałam nadzieję, że tak się na mnie rozwinie. Wielce się rozczarowałam.
W otwarciu zielone neroli z bardzo cierpką tangeryną dają uczucie orzeźwienia, lecz róża zaczyna dominować i robi się mdło, a lawenda majaczy gdzieś daleko w tle przygnieciona ciężkimi, czerwonymi płatkami. Później w sercu i w bazie pojawia się jaśmin ale też jakiś taki niemrawy, jakby nieco już nadgniły.
Pomimo, że wyraźnie czuć tutaj różę to nie jest to stricte różany zapach, jej aromat oplata wszystkie nuty dookoła, które próbują się przez nią przebić. Możliwe, że to moja skóra tak wybiła ten składnik, bo zazwyczaj królowa kwiatów bardzo na mnie kaprysi. Ja jestem rozczarowana po teście blotterowym. Ale testowanie polecam, bo może u Was ta róża nie będzie taka zawzięta.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin Efflora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin Efflora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Efflora marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Efflora marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi White Notes Liz Claiborne Bora Bora Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors The Body Shop The Spirit of Moonflower Molyneux Quartz Aubusson Aubusson Flore Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Yosh Kismet Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12 I Profumi di Firenze Lilla Serenella Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil