Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

08 Seylon Odin dla kobiet i mężczyzn

08 Seylon Odin dla kobiet i mężczyzn

08 Seylon marki Odin to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 08 Seylon został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są yuzu, gorzka pomarańcza i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, Żywica elemi i piołun; nutami bazy są benzoes, mech dębowy i wetyweria.

Yuzu Gorzka pomarańcza Bergamotka

Gałka muszkatołowa Żywica elemi Piołun

Benzoes Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 08 Seylon by Odin.

08 Seylon Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Po nazwie Seylon spodziewałam się aromatu herbacianego, a tu zaskoczenie - chociaż przyjemne.
08 od Odin to spokojne, ciche perfumy z kategorii drzewno-korzenno-cytrusowej. Całość jest naturalna, nieco gorzka i przechyla się odrobinę w stronę męską. Każdy z elementów występuje tu w łagodnej postaci, a razem tworzą naturalną, zrównoważoną kompozycję. Wyczuwalne są w zasadzie wszystkie składniki: ziemista, korzonkowa wetiweria, słodko-iglaste żywice, świeżo-gorzkie cytrusy.
Może nie porywa, ale dobrze nadaje się na codzienny zapach, w zasadzie całoroczny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin 08 Seylon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin 08 Seylon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 08 Seylon marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 08 Seylon marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Pal Zileri Lab i-White The Body Shop Kistna Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Amouage Ciel Pour Homme Etienne Aigner Evolution Trussardi Trussardi Inside Iced Nez a Nez Atelier d’Artiste Gendarme 7 Sinful Scents Rage Gendarme 7 Sinful Scents Sloth The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Arno Sorel Shaman Extreme Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique