Marki » N-Q » drzewno - szyprowe « Grupy

03 Century Odin dla kobiet i mężczyzn

03 Century Odin dla kobiet i mężczyzn

dymny

03 Century marki Odin to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 03 Century został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kevin Verspoor. Nutami głowy są brzoza, mięta i cyprys; nutami serca są wetyweria, paczula i mirra; nutami bazy są mech dębowy, czarne piżmo i ambra.

Brzoza Mięta Cyprys

Wetyweria Paczula Mirra

Mech dębowy Czarne piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 03 Century by Odin.

03 Century Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin 03 Century, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin 03 Century, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 03 Century marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 03 Century marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Christian Dior Bois d'Argent Annick Goutal Eau de Monsieur Coty Stetson Fresh Diptyque Opone Coty Stetson Country Coty Stetson Rich Suede Parfum d`Empire Iskander Cuba Paris Cuba Red Coty Imprevu Kesling Be Bop Men Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver