Marki » N-Q » drzewno - szyprowe « Grupy

03 Century Odin dla kobiet i mężczyzn

03 Century Odin dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Chcę: 2

dymny

03 Century marki Odin to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. 03 Century został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kevin Verspoor. Nutami głowy są brzoza, mięta i cyprys; nutami serca są wetyweria, paczula i mirra; nutami bazy są mech dębowy, czarne piżmo i ambra.

Brzoza Mięta Cyprys

Wetyweria Paczula Mirra

Mech dębowy Czarne piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 03 Century by Odin.

03 Century Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin 03 Century, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin 03 Century, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 03 Century marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 03 Century marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Aramis Aramis Serge Lutens Santal Blanc Ralph Lauren Polo Nasomatto Duro Etat Libre d`Orange Rien Aubusson Histoire D`Amour Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Ormonde Jayne Isfarkand Coty Stetson Country Parfum d`Empire Iskander Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum