Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

02 Owari Odin dla kobiet i mężczyzn

02 Owari Odin dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

02 Owari marki Odin to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 02 Owari został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Constantin Gueros. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i petitgrain; nutami serca są neroli, amyris i pieprz kubeba; nutami bazy są cedr virginia, ambra i szare piżmo.

Bergamotka Mandarynka Petitgrain

Neroli Amyris Pieprz kubeba

Cedr Virginia Ambra Szare piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 02 Owari by Odin.

02 Owari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin 02 Owari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin 02 Owari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 02 Owari marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 02 Owari marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Avon Wish of Happiness Etienne Aigner Aigner Black Esteban Fureur d'agrumes Creed Royal Ceylan Miller Harris Cologne 1888 Sisley Sisley Eau de 3 Gant Gant Silver Masaki Matsushima mat; Orange Aqaba Aqaba for Men Acorelle Jardin des Thes Antonio Miro Colonia