Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

01 Nomad Odin dla kobiet i mężczyzn

01 Nomad Odin dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

01 Nomad marki Odin to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 01 Nomad został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kevin Verspoor. Nutami głowy są bergamotka, jagody jałowca i himalajski cedr; nutami serca są heliotrop, palmarosa i czarny pieprz; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Bergamotka Jagody jałowca Himalajski cedr

Heliotrop Palmarosa Czarny pieprz

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 01 Nomad by Odin.

Gypsy Water

01 Nomad Recenzje Perfum

01 Nomad by Odin 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Odin 01 Nomad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Odin 01 Nomad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 01 Nomad marki Odin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 01 Nomad marki Odin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Chanel Coco Mademoiselle Tom Ford Oud Wood Calvin Klein Euphoria Men Intense L`Occitane en Provence Ambre Ted Lapidus Fou D`Elle Guerlain Iris Ganache Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Annick Goutal Sables Red Flower Organic Perfume Guaiac CnR Create Aquarius for Men The Organic Pharmacy Organic Glam Oud