Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ocean Pacific for Women Ocean Pacific dla kobiet

Ocean Pacific for Women Ocean Pacific dla kobiet

wodny

Ocean Pacific for Women marki Ocean Pacific to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ocean Pacific for Women został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są magnolia i fiołek; nutami serca są wiciokrzew, hibiskus i lilia wodna; nutami bazy są piżmo i biała ambra.

Magnolia Fiołek

Wiciokrzew Hibiskus Lilia wodna

Piżmo Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean Pacific for Women by Ocean Pacific.

Ocean Pacific for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ocean Pacific Ocean Pacific for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ocean Pacific Ocean Pacific for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean Pacific for Women marki Ocean Pacific. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean Pacific for Women marki Ocean Pacific reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Avon Surreal Masaki Matsushima Cherry Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Jardin de France Rose Annick Goutal Un Matin d`Orage M. Asam Rose Loewe Aire Loco Costes Costes 2 M. Micallef Gardenia Susanne Lang Sula Stiletto Musk Lulu Beauty Dame