Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Ocean Pacific for Men Ocean Pacific dla mężczyzn

Ocean Pacific for Men Ocean Pacific dla mężczyzn

Ocean Pacific for Men marki Ocean Pacific to drzewne perfumy dla mężczyzn. Ocean Pacific for Men został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Grauby. Nutami głowy są cyprys, lawenda i bergamotka; nutami serca są jaśmin, wetyweria, cedr i lotos; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Cyprys Lawenda Bergamotka

Jaśmin Wetyweria Cedr Lotos

Skóra Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean Pacific for Men by Ocean Pacific.

Ocean Pacific for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ocean Pacific Ocean Pacific for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ocean Pacific Ocean Pacific for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean Pacific for Men marki Ocean Pacific. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean Pacific for Men marki Ocean Pacific reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Ferrari Ferrari No 1 Bond No 9 Riverside Drive Patyka Boise Xerjoff Modoc Jacques Bogart Witness M. Micallef Gaiac D.S. & Durga Orris Root Roger Vivier Le Santal Ortigia Sicilia Sandalo Teufels Kuche Demonic Slayer