Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

OP Blend Ocean Pacific dla mężczyzn

OP Blend Ocean Pacific dla mężczyzn

OP Blend marki Ocean Pacific to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. OP Blend został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, hiacynt, szałwia, wetyweria, cedr, białe piżmo i nasiona selera.

Bergamotka Hiacynt Szałwia Wetyweria Cedr Białe piżmo Nasiona selera

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about OP Blend by Ocean Pacific.

OP Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ocean Pacific OP Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ocean Pacific OP Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum OP Blend marki Ocean Pacific. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu OP Blend marki Ocean Pacific reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari passion Unlimited Gap G7 Bold Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Fragrances of Ireland Inis Lanvin L`Homme Sport Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Playboy Playboy Malibu Demeter Fragrance Lavender Martini Benetton Benetton Blu Man Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Lord`s Jester Demeter