Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Adorn ORN dla kobiet i mężczyzn

Adorn ORN dla kobiet i mężczyzn

Adorn ORN dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Adorn marki ORN to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Adorn został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są imbir, cytryna i grejpfrut; nutami serca są osmantus, gardenia i gałka muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, ambroksan i drzewo gwajakowe.

Imbir Cytryna Grejpfrut

Osmantus Gardenia Gałka muszkatołowa

Piżmo Ambroksan Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adorn by ORN.

Adorn Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum ORN Adorn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu ORN Adorn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adorn marki ORN. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adorn marki ORN reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Escada Escada Sport  Sport Spirit Guerlain Petite Guerlain Pierre Balmain Monsieur Balmain Carthusia Mediterraneo Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Yves Rocher Trimaran Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche James Heeley Verveine April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil JoAnne Bassett Versailles Acqua di Parma Essenza di Colonia