Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Xvert O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Xvert O`Driu dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Xvert marki O`Driu to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Xvert został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutami głowy są magnolia, koper i zielone liście; nutami serca są estragon i kardamon; nutami bazy są siano i drzewo sandałowe.

Magnolia Koper Zielone liście

Estragon Kardamon

Siano Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xvert by O`Driu.

Xvert Recenzje Perfum

Ładne wysuszone sianko w połączeniu z wyraźnym kardamonem i kurkumą, której brak w nutach. Ziołowo – przyprawowy, o słabej intensywności, ale za to dość trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Xvert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Xvert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xvert marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xvert marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. Clean Fresh Annick Goutal Eau de Lavande Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Collistar Benessere Airness Cool Instinct Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Roger & Gallet Lavande Royale Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Adidas Adidas Sport Fever Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance White Russian Krigler Established Cognac 66