Marki » N-Q » « Grupy

Ven O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Ven O`Driu dla kobiet i mężczyzn

wiśniowy

Ven marki O`Driu to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ven został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia, rum, ananas, pelargonia pachnąca, kmin, ylang-ylang, fasolka tonka, kastoreum, wanilia i drzewo sandałowe.

Wiśnia Rum Ananas Pelargonia pachnąca Kmin Ylang-ylang Fasolka tonka Kastoreum Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ven by O`Driu.

Ven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Ven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Ven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ven marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ven marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora The People Of The Labyrinths A.Maze Rochas Macassar Joop! Joop! Jump Electric Heat Pacifica Tuscan Blood Orange Gendarme Mojo Ted Baker Skinwear Summer for Man Zwitsal Eau de Zwitsal Masaki Matsushima Masaki Shiro