Marki » N-Q » « Grupy

Ta O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Ta O`Driu dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Ta marki O`Driu to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ta został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka, melon, tuberoza, cedr, mech dębowy i wawrzyn.

Truskawka Melon Tuberoza Cedr Mech dębowy Wawrzyn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ta by O`Driu.

Ta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Ta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Ta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ta marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ta marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Reminiscence Jammin Paolo Gigli Libeccio Roger & Gallet Eau de Gingembre Serge Lutens El Attarine Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Ermenegildo Zegna Zegna Colognia Jean Paul Gaultier Ma Dame Rose`n`Roll Halston Halston Man Linari Eleganza Luminosa Yves Rocher Framboise MAC MAC Hue: MV2 Hermes Hermessence Iris Ukiyoé