Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Supercilium O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Supercilium O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Supercilium marki O`Driu to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Supercilium został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria.

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supercilium by O`Driu.

Supercilium Recenzje Perfum

Zapach oparty na nucie wetiweru, trawiastego, zielonego, przypominającego siano. Niestety, trwałość jest mizerna, po dwóch godzinach nie ma śladu na skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Supercilium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Supercilium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supercilium marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supercilium marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Benetton Paradiso Inferno Man Ferrari Ferrari No 1 Guerlain Vetiver Le Prince Jardinier Arboretum Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Lorenzo Villoresi Vetiver Le Labo Gaiac 10 Tokyo Le Labo Vanille 44 Paris Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Ava Luxe Bois Fonce