Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Londa 1005 O`Driu dla mężczyzn

Londa 1005 O`Driu dla mężczyzn

Londa 1005 O`Driu dla mężczyzn Zdjęcia

Londa 1005 marki O`Driu to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Londa 1005 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutami głowy są cytryna amalfi, mięta, sosna i sól; nutami serca są trawa cytrynowa, bazylia, kminek, imbir i lawenda; nutami bazy są wetyweria, piżmo, herbata i nuty drzewne.

Cytryna Amalfi Mięta Sosna Sól

Trawa cytrynowa Bazylia Kminek Imbir Lawenda

Wetyweria Piżmo Herbata Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Londa 1005 by O`Driu.

Londa 1005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Londa 1005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Londa 1005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Londa 1005 marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Londa 1005 marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Xerjoff Uden Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Gendarme 7 Sinful Scents Rage O Boticario Connexion Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Ayala Moriel Palas Atena Rasasi Blue For Men Demeter Fragrance Bourbon Demeter Fragrance Black Pepper Alfred Dunhill 51.3 N Thymes Moonflower Esme Rene Adam's Secret