Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Linfedele Haiku O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Linfedele Haiku O`Driu dla kobiet i mężczyzn

dymny

Linfedele Haiku marki O`Driu to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Linfedele Haiku został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kastoreum, kadzidło, soja, geranium, czarny pieprz, igły sosnowe, grejpfrut, wanilia, kardamon, dzięgiel, mirra, paczula, kawa, mate i jęczmień.

Kastoreum Kadzidło Soja Geranium Czarny pieprz Igły sosnowe Grejpfrut Wanilia Kardamon Dzięgiel Mirra Paczula Kawa Mate Jęczmień

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linfedele Haiku by O`Driu.

Linfedele Haiku Recenzje Perfum

Nut sporo i są bardzo interesujące, ale skończyło się tak sobie – początek mocno alkoholowy, rumowy wręcz, później trochę goździków i piołunu, a baza to wanilia ze sporą ilością przypraw. Bardzo szybko zbladł i zniknął ze skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Linfedele Haiku, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Linfedele Haiku, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linfedele Haiku marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linfedele Haiku marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Givenchy Oblique Rewind Roger & Gallet Vanille Montale Aoud Ambre Diptyque L'Eau Molinard Habanita Serge Lutens Serge Noire Yves Rocher Venise Sonoma Scent Studio Ambre Noir Alain Delon Lyra Aroma M Geisha Noire M. Micallef Aoud Gourmet Rasasi Al Oudh Al Mumaiz