Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Laurhum O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Laurhum O`Driu dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy

Laurhum marki O`Driu to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Laurhum został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutami głowy są zielona mandarynka i papirus; nutami serca są petitgrain, wanilia, wawrzyn i cynamon; nutami bazy są tytoń, ylang-ylang i rum.

Zielona mandarynka Papirus

Petitgrain Wanilia Wawrzyn Cynamon

Tytoń Ylang-ylang Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laurhum by O`Driu.

Laurhum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Laurhum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Laurhum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laurhum marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laurhum marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Leggero Aramis Havana Chanel Coco Eau de Parfum Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Bois 1920 Classic 1920 Penhaligon`s Elixir Czech & Speake Frankincense and Myrrh Kylie Minogue Inverse Washington Tremlett Black Tie Tesori d`Oriente Zenzero Giorgio Valenti P.U.R.E. Vicky Tiel Venus De L'Amour