Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Laltrove 1002 O`Driu dla kobiet

Laltrove 1002 O`Driu dla kobiet

Laltrove 1002 O`Driu dla kobiet Zdjęcia

Laltrove 1002 marki O`Driu to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Laltrove 1002 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutami głowy są jaśmin, mandarynka, rumianek, róża i neroli; nutami serca są lawenda, goździk (roślina), geranium i cedr virginia; nutami bazy są szafran, cynamon, mimoza, anyż, paczula i nuty drzewne.

Jaśmin Mandarynka Rumianek Róża Neroli

Lawenda Goździk (roślina) Geranium Cedr Virginia

Szafran Cynamon Mimoza Anyż Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laltrove 1002 by O`Driu.

Laltrove 1002 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Laltrove 1002, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Laltrove 1002, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laltrove 1002 marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laltrove 1002 marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza First Light Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Slava Zaitsev Maroussia Lancetti Etre Special Edition III Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Fragonard Miranda Boadicea the Victorious Divine Sarantis B.U. Trendy Tauer Perfumes 09 Orange Star Ulric de Varens Mini Varens 08 Teufels Kuche Tender Effection Robert Piguet Calypso