Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Laltrove 1001 O`Driu dla mężczyzn

Laltrove 1001 O`Driu dla mężczyzn

ziołowy
Laltrove 1001 O`Driu dla mężczyzn Zdjęcia

Laltrove 1001 marki O`Driu to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Laltrove 1001 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutami głowy są grejpfrut, anyż, pieprz i piwonia; nutami serca są dzięgiel, pomarańcza, majeranek, nuty drzewne, cypriol i cynamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, rozmaryn i szałwia.

Grejpfrut Anyż Pieprz Piwonia

Dzięgiel Pomarańcza Majeranek Nuty drzewne Cypriol Cynamon

Piżmo Drzewo sandałowe Rozmaryn Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laltrove 1001 by O`Driu.

Laltrove 1001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Laltrove 1001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Laltrove 1001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laltrove 1001 marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laltrove 1001 marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Azzaro Jetlag Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Odori Zafferano Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Lili Bermuda 64 West Le Jardin Retrouve Citron Poivre The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Yardley Iris and Lavender Nickel Eau Maximum Nejma Puro