Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Gothic Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Gothic Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Gothic Angel O`Driu dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gothic Angel marki O`Driu to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gothic Angel został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, ylang-ylang, jaśmin, fiołek, róża, lawenda, piołun, drzewo sandałowe, piżmo, kadzidło, olibanum, tytoń, grejpfrut, liść czarnej porzeczki, ambra i wanilia.

Mimoza Ylang-ylang Jaśmin Fiołek Róża Lawenda Piołun Drzewo sandałowe Piżmo Kadzidło Olibanum Tytoń Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gothic Angel by O`Driu.

Gothic Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Gothic Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Gothic Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gothic Angel marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gothic Angel marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Hanae Mori Hanae Mori Paloma Picasso Minotaure Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Bath and Body Works Chocolate Amber Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa biehl parfumkunstwerke eo01 Aramis JHL Ajmal Mawsouf Le Labo Labdanum 18 Omnia Profumi Ambra