Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Allegradonna O`Driu dla kobiet i mężczyzn

Allegradonna O`Driu dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Allegradonna marki O`Driu to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Allegradonna został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Angelo Orazio Pregoni. Nutę głowy stanowi jaśmin; nutami serca są bazylia, herbata, cynamon i galbanum; nutami bazy są mimoza i piołun.

Jaśmin

Bazylia Herbata Cynamon Galbanum

Mimoza Piołun

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allegradonna by O`Driu.

01 Le Maroc Pour Elle

Allegradonna Recenzje Perfum

Początek bardzo intensywny – mocno zielony, roztarty w dłoniach piołun podlany odrobiną rozpuszczalnika, dołącza również żywiczno – zielone galbanum i jaśmin. Na tym etapie zapach jest jadowicie zielony, z lekką zaledwie domieszką kwiatów i bardzo mi się podoba.

Później pojawia się mieszanka korzennych przypraw, ciemna, niespożywcza wanilia i herbata, która pachnie raczej jak suszone liście niż napój. Razem z plączącym się w tle jaśminem przypomina mi Le Maroc pour Elle Tauera. W końcówce momentami pojawia się nuta słodkiego, wędzarniczego dymu, która na szczęście szybko znika.

Najbardziej podoba mi się początek – mam słabość do piołunu, a tutaj ta nuta jest przepięknie oddana. Trwałość niestety taka sobie – kilkugodzinna, po bardzo intensywnym początku zapach coraz bardziej cichnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O`Driu Allegradonna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O`Driu Allegradonna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allegradonna marki O`Driu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allegradonna marki O`Driu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Jacomo Silences L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Jo Malone White Jasmine & Mint Oscar de la Renta Volupte Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Byredo Green Tartine et Chocolat Ptisenbon Guerlain Purple Fantasy Yves Rocher Nature Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Max Azria BCBGirls Nature Gosh On Stage