Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Xtreme O Boticario dla mężczyzn

Xtreme O Boticario dla mężczyzn

Xtreme marki O Boticario to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, grejpfrut, ananas i nuty zielone; nutami serca są magnolia, frezja, rozmaryn, estragon, lawenda i geranium; nutami bazy są piżmo, ambra, drzewo sandałowe, mech dębowy i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Grejpfrut Ananas Nuty zielone

Magnolia Frezja Rozmaryn Estragon Lawenda Geranium

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xtreme by O Boticario.

Xtreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Xtreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Xtreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xtreme marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xtreme marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Davidoff Cool Water Mexx Mexx Ice Touch Man Davidoff Cool Water Game for Him Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Calvin Klein CK One Summer 2009 Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre James Heeley Sel Marin Nautica Pure Nautica Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit Carol`s Daughter Ocean Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087