Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Xtreme O Boticario dla mężczyzn

Xtreme O Boticario dla mężczyzn

Xtreme marki O Boticario to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, grejpfrut, ananas i nuty zielone; nutami serca są magnolia, frezja, rozmaryn, estragon, lawenda i geranium; nutami bazy są piżmo, ambra, drzewo sandałowe, mech dębowy i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Grejpfrut Ananas Nuty zielone

Magnolia Frezja Rozmaryn Estragon Lawenda Geranium

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Xtreme by O Boticario.

Xtreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Xtreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Xtreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Xtreme marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Xtreme marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Puma Puma Create Man Paris Hilton Just Me for Man Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Juventus 1897 Man Yves Rocher Antartic L`Erbolario Periplo Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 The American Line Navy - Liberty Truefitt & Hill Clubman Carol`s Daughter Ocean