Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetiver Brasil O Boticario dla mężczyzn

Vetiver Brasil O Boticario dla mężczyzn

Vetiver Brasil marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, estragon, szałwia, mandarynka, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są kardamon, drzewo gwajakowe, jabłoń i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia, piżmo, ambra i francuskie labdanum.

Cytryna Amalfi Estragon Szałwia Mandarynka Bergamotka Grejpfrut

Kardamon Drzewo gwajakowe Jabłoń Drzewo kaszmirowe

Wetyweria Cedr Virginia Piżmo Ambra Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Brasil by O Boticario.

Vetiver Brasil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Vetiver Brasil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Vetiver Brasil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Brasil marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Brasil marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Lacoste Hot Play Ella Mikao Yujin Pour Homme Aveda Chakra 2 Attraction Jardin de France Eau irisee Houbigant Navigator Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Molton Brown Bracing Silverbirch Express Honor Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Roja Dove Diaghilev