Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) O Boticario dla kobiet

Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, frezja i nuty zielone; nutami serca są irys, róża damasceńska, jaśmin i konwalia; nutami bazy są malina, ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Frezja Nuty zielone

Irys Róża damasceńska Jaśmin Konwalia

Malina Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) by O Boticario.

Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unforgettable Spring Love (Inesquecivel Primavera de Amor) marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Deep Night Salvador Dali Little Kiss Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Lancome Aroma Sun Candie`s Candie`s Braccialini Braccialini Women Anna Sui Rock Me! Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Louis Feraud Eau des Sens Fresh Memoirs of a Geisha Faberlic Fruity Story Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum