Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tarsila O Boticario dla kobiet

Tarsila O Boticario dla kobiet

Tarsila marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka, mimoza, kaktus, piwonia i orchidea; nutami serca są nektarynka, hibiskus, wanilia i drzewo davidia; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Gruszka Mimoza Kaktus Piwonia Orchidea

Nektarynka Hibiskus Wanilia Drzewo davidia

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tarsila by O Boticario.

Tarsila Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Tarsila, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Tarsila, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tarsila marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tarsila marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chevignon Chevignon 57 for Her Bruno Banani Bruno Banani Woman Puma Puma Create Baratti Want a summer cocktail? Novae Plus Violet Miss Caty Cat By Kilian Prelude to Love O Boticario Femme.com Aftelier Fig Rothenstein Deja Vu So...? So...? On the beach Honore des Pres Love Coco Ebba Los Angeles Miss Fabienne