Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tarsila O Boticario dla kobiet

Tarsila O Boticario dla kobiet

Tarsila marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka, mimoza, kaktus, piwonia i orchidea; nutami serca są nektarynka, hibiskus, wanilia i drzewo davidia; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Gruszka Mimoza Kaktus Piwonia Orchidea

Nektarynka Hibiskus Wanilia Drzewo davidia

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tarsila by O Boticario.

Tarsila Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Tarsila, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Tarsila, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tarsila marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tarsila marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Esprit Connect for Us Oscar de la Renta So de la Renta Neil Morris Zephyr Gilles Cantuel Flowers Jennifer Lopez Sunkissed Glow Marc Jacobs Pomegranate Splash Daisy Fuentes Dianoche Passion Jeanne Arthes Boum Mango Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur Royal Apothic Venetian Grove