Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Quasar Fire O Boticario dla mężczyzn

Quasar Fire O Boticario dla mężczyzn

lekko korzenny

Quasar Fire marki O Boticario to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Quasar Fire został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka, mandarynka, grejpfrut i karambola; nutami serca są gałka muszkatołowa, imbir, pieprz, kolendra, kardamon, anyż gwiazdkowaty, szałwia, cedr virginia, bazylia, szafran i irys; nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo sandałowe, cyprys, mech dębowy, piżmo, ambra i cedr.

Nuty zielone Bergamotka Mandarynka Grejpfrut Karambola

Gałka muszkatołowa Imbir Pieprz Kolendra Kardamon Anyż gwiazdkowaty Szałwia Cedr Virginia Bazylia Szafran Irys

Wetyweria Paczula Drzewo sandałowe Cyprys mech dębowy Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quasar Fire by O Boticario.

Quasar Fire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Quasar Fire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Quasar Fire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quasar Fire marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quasar Fire marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Krizia Krizia Comme des Garcons Comme des Garcons White Tim McGraw McGraw Andy Warhol Pop pour Homme Linari Notte Bianca Jack Black Jack Black Signature Prada Infusion de Vetiver Esteban Bois Plume Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Le Labo Chant De Bois Jeanne Arthes Boum Pour Homme