Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Quasar O Boticario dla mężczyzn

Quasar O Boticario dla mężczyzn

ziołowy

Quasar marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są estragon, lawenda, szałwia i galbanum; nutami bazy są mech dębowy, paczula, piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Cytryna Mandarynka

Estragon Lawenda Szałwia Galbanum

mech dębowy Paczula Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quasar by O Boticario.

Quasar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Quasar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Quasar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quasar marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quasar marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Absolu Montale Aoud Rose Petals Isabella Rossellini Daring Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Kenzo Unidentified Fragrance Object Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Kiehl`s Original Musk Fiorucci Amore 14 White Vera Wang Vera Wang Anniversary Nobile 1942 Ponte Vecchio W Omnia Profumi Granato UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King