Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Quasar O Boticario dla mężczyzn

Quasar O Boticario dla mężczyzn

ziołowy

Quasar marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są estragon, lawenda, szałwia i galbanum; nutami bazy są mech dębowy, paczula, piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Cytryna Mandarynka

Estragon Lawenda Szałwia Galbanum

mech dębowy Paczula Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quasar by O Boticario.

Quasar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Quasar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Quasar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quasar marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quasar marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Roberto Cavalli Roberto Cavalli Frederic Malle L'Eau d'Hiver Diptyque Tam Dao Marc Jacobs Daisy Black Edition S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Trish McEvoy Trish Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) CnR Create Capricorn Roberto Verino Gold Rasasi First Love Laura Ashley Exotic Amber