Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Portinari O Boticario dla mężczyzn

Portinari O Boticario dla mężczyzn

Portinari marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i cyprys; nutami serca są bazylia, lawenda, geranium, kolendra, kminek, goździk (przyprawa), wetyweria, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i fasolka tonka.

Bergamotka Tangeryna Cyprys

Bazylia Lawenda Geranium Kolendra Kminek Goździk (przyprawa) Wetyweria Paczula Drzewo sandałowe

Ambra Piżmo Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Portinari by O Boticario.

Portinari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Portinari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Portinari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Portinari marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Portinari marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk DSQUARED² He Wood Ralph Lauren Romance for Men Azzaro Onyx Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Crabtree & Evelyn Nomad Jeanne Arthes Cobra for Him Version Inedite Fragonard Les Naturelles: Lavande Fred Hayman Touch Sport Rasasi Mahyouba Cuba Paris Cuba Gold