Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

North Wind O Boticario dla mężczyzn

North Wind O Boticario dla mężczyzn

ziołowy

North Wind marki O Boticario to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są ambra, lawenda, geranium i kolendra; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Bergamotka

Ambra Lawenda Geranium Kolendra

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about North Wind by O Boticario.

North Wind Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario North Wind, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario North Wind, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum North Wind marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu North Wind marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis 360° for Men Parfums DelRae Eau Illuminee Mary Kay Velocity Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Aramis New West for Him Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Playboy Playboy Malibu Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Demeter Fragrance White Russian Parfums Berdoues Lavandula Vera Elizabeth Arden Green Tea Lavender