Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

North Wind O Boticario dla mężczyzn

North Wind O Boticario dla mężczyzn

ziołowy

North Wind marki O Boticario to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są ambra, lawenda, geranium i kolendra; nutami bazy są paczula i wetyweria.

Bergamotka

Ambra Lawenda Geranium Kolendra

Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about North Wind by O Boticario.

North Wind Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario North Wind, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario North Wind, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum North Wind marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu North Wind marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Parfums DelRae Eau Illuminee Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Airness Cool Instinct Diptyque L'Eau de L'Eau Candie`s Candie`s Men Aramis New West for Him Acca Kappa White Moss Ocean Pacific OP Blend Jaguar Jaguar for Men Adidas Adidas Team Force Ayala Moriel Lovender Caswell Massey English Lavander