Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Nativa Spa Mandarin + Damask O Boticario dla kobiet

Nativa Spa  Mandarin + Damask O Boticario dla kobiet

Nativa Spa Mandarin + Damask marki O Boticario to cytrusowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, esencja różana, bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna, pomarańcza, nuty zielone, pieprz i mięta; nutami serca są jaśmin, cyklamen, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Mandarynka Esencja różana Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Pomarańcza Nuty zielone Pieprz Mięta

Jaśmin Cyklamen Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nativa Spa Mandarin + Damask by O Boticario.

Nativa Spa Mandarin + Damask Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Nativa Spa Mandarin + Damask, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Nativa Spa Mandarin + Damask, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nativa Spa Mandarin + Damask marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nativa Spa Mandarin + Damask marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Comme des Garcons Energy C Lime Comme des Garcons Energy C Grapefruit Bath and Body Works Hello Sugar! Accord Parfait Citron & Mandarine Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Jo Malone Grapefruit Hermes Eau d`Orange Verte Tonatto Profumi Iss Caswell Massey Lime