Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Nativa Spa Mandarin + Damask O Boticario dla kobiet

Nativa Spa  Mandarin + Damask O Boticario dla kobiet

Nativa Spa Mandarin + Damask marki O Boticario to cytrusowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, esencja różana, bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna, pomarańcza, nuty zielone, pieprz i mięta; nutami serca są jaśmin, cyklamen, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Mandarynka Esencja różana Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Pomarańcza Nuty zielone Pieprz Mięta

Jaśmin Cyklamen Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nativa Spa Mandarin + Damask by O Boticario.

Nativa Spa Mandarin + Damask Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Nativa Spa Mandarin + Damask, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Nativa Spa Mandarin + Damask, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nativa Spa Mandarin + Damask marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nativa Spa Mandarin + Damask marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Comme des Garcons Energy C Lime Comme des Garcons Energy C Grapefruit Miller Harris Citron Citron Jardin de France Verviene Boadicea the Victorious Energizer Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Atkinsons Gold Medal