Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nativa SPA Guaraná Senses O Boticario dla kobiet

Nativa SPA Guaraná Senses O Boticario dla kobiet

Nativa SPA Guaraná Senses marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, jabłko, cytryna i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Bergamotka Jabłko Cytryna Czarna porzeczka

Jaśmin Frezja

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nativa SPA Guaraná Senses by O Boticario.

Nativa SPA Guaraná Senses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Nativa SPA Guaraná Senses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Nativa SPA Guaraná Senses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nativa SPA Guaraná Senses marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nativa SPA Guaraná Senses marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Tempore Donna Iceberg Fluid Woman Exte J`S Exte Woman Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Jean Patou Hip Otto Kern Signature Women Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Gres Cabotine Aquarelle Voluspa Corsica So...? So...?Desirable mark. mark Instant Vacation Gres Caline Tender Moments