Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Make B. Eau de Parfum O Boticario dla kobiet

Make B. Eau de Parfum O Boticario dla kobiet

Make B. Eau de Parfum O Boticario dla kobiet Zdjęcia

Make B. Eau de Parfum marki O Boticario to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Make B. Eau de Parfum został wydany w 2014 roku. Make B. Eau de Parfum stworzyli Veronique Nyberg i Rafael Marano. Nutami głowy są bergamotka, malina, herbata, cytryna, morela, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są frezja, jaśmin, orchidea i róża majowa; nutami bazy są paczula, wanilia, piżmo, ambra, benzoes i wetyweria.

Bergamotka Malina Herbata Cytryna Morela Mandarynka Różowy pieprz

Frezja Jaśmin Orchidea Róża majowa

Paczula Wanilia Piżmo Ambra Benzoes Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Make B. Eau de Parfum by O Boticario.

Make B. Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Make B. Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Make B. Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Make B. Eau de Parfum marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Make B. Eau de Parfum marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Montale Oriental Flowers Bath and Body Works Fresh Pineapple Mona di Orio Nuit Noire Fragonard Eclat Kate Moss Vintage Washington Tremlett Iris Absolute Humiecki & Graef Geste Luciano Soprani Active Modigliani Modigliani