Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Linda Radiance O Boticario dla kobiet

Linda Radiance O Boticario dla kobiet

Linda Radiance marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Linda Radiance został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i bergamotka; nutami serca są gardenia, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka Mandarynka Bergamotka

Gardenia Jaśmin Róża

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linda Radiance by O Boticario.

Linda Radiance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Linda Radiance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Linda Radiance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linda Radiance marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linda Radiance marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Essence de Femme Vera Wang Flower Princess Michel Klein Comedie Michel Klein Dzintars Pergolese Les Parfums de Rosine Roseberry Estée Lauder Brasil Dream Vera Wang Rock Princess Pacsun Kirra Pink MORE&MORE MORE&MORE Benetton Benetton Giallo Woman Bath and Body Works Moonlight Magic Black Phoenix Alchemy Lab Titania