Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Linda O Boticario dla kobiet

Linda O Boticario dla kobiet

lekko korzenny

Linda marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, liść fiołka i bambus; nutami serca są gardenia, gardenia tahitańska, jaśmin, frezja, czerwone jagody, malina, anyż i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka, benzoes, ambra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Liść fiołka Bambus

Gardenia Gardenia tahitańska Jaśmin Frezja Czerwone jagody Malina Anyż Różowy pieprz

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Benzoes Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linda by O Boticario.

Linda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Linda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Linda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linda marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linda marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Waterlove Woman Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Ines de la Fressange Ines de la Fressange Indult Manakara Ralph Lauren Summer Romance Ulric de Varens Mini Varens 29 So...? So...?Desirable Oriflame After Hours Avon Wink Cacharel Promesse Eau Fraîche Melvita Rose - Raspberry Trussardi Light Her