Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Linda O Boticario dla kobiet

Linda O Boticario dla kobiet

lekko korzenny

Linda marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, liść fiołka i bambus; nutami serca są gardenia, gardenia tahitańska, jaśmin, frezja, czerwone jagody, malina, anyż i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka, benzoes, ambra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Liść fiołka Bambus

Gardenia Gardenia tahitańska Jaśmin Frezja Czerwone jagody Malina Anyż Różowy pieprz

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Benzoes Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Linda by O Boticario.

Linda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Linda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Linda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Linda marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Linda marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Britney Spears Believe Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Christian Dior Lily Dior Etat Libre d`Orange Bendelirious Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Floris Bouquet de La Reine Lucy B Wild Jasmine Corine de Farme Los Angeles Night D.S. & Durga Pomelo Blossom Bath and Body Works Orange Sapphire Tommy Bahama Set Sail Martinique