Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Lavande O Boticario dla kobiet

Lavande O Boticario dla kobiet

Lavande marki O Boticario to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet. Lavande został wydany w 1994 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest lawenda; nutą bazy jest nuty drzewne.

Cytrusy

Lawenda

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavande by O Boticario.

Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavande marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavande marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Lacoste Eau de Sport Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Lorenzo Villoresi Wild Lavender Franck Olivier Sun Java for Men Eclectic Collections Carte Blanche Frank Los Angeles Frank No.1 Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux CnR Create Taurus for Men