Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Insensatez O Boticario dla kobiet

Insensatez O Boticario dla kobiet

tropikalny

Insensatez marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, papaja i ananas; nutami serca są esencja różana, fiołek, jaśmin, konwalia i herbata; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i nuty drzewne.

Bergamotka Tangeryna Papaja Ananas

Esencja różana Fiołek Jaśmin Konwalia Herbata

Piżmo Mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insensatez by O Boticario.

Insensatez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Insensatez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Insensatez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insensatez marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insensatez marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Jil Sander Sport for Women Naomi Campbell Exult Max Mara Max Mara Silk Touch The Body Shop Aztique Morgan Love Love de Toi Glamstar Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Floris Bouquet de La Reine Boadicea the Victorious Pure So...? So...? On the beach DSH Perfumes Songbird Vera Wang Preppy Princess