Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Insensatez O Boticario dla kobiet

Insensatez O Boticario dla kobiet

tropikalny

Insensatez marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, papaja i ananas; nutami serca są esencja różana, fiołek, jaśmin, konwalia i herbata; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i nuty drzewne.

Bergamotka Tangeryna Papaja Ananas

Esencja różana Fiołek Jaśmin Konwalia Herbata

Piżmo Mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insensatez by O Boticario.

Insensatez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Insensatez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Insensatez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insensatez marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insensatez marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Katy Perry Purr Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Eclectic Collections Mantra Lacoste Joy of Pink Kate Spade Twirl Liz Claiborne Spark Seduction O Boticario Myriad Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses O Boticario Linda Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Chopard Wish Pink Diamond Chantal Thomass Et Plus Si Affinites