Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Insensatez O Boticario dla kobiet

Insensatez O Boticario dla kobiet

tropikalny

Insensatez marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, papaja i ananas; nutami serca są esencja różana, fiołek, jaśmin, konwalia i herbata; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i nuty drzewne.

Bergamotka Tangeryna Papaja Ananas

Esencja różana Fiołek Jaśmin Konwalia Herbata

Piżmo mech dębowy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Insensatez by O Boticario.

Insensatez Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Insensatez, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Insensatez, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Insensatez marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Insensatez marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Rance 1795 Eugenie Paul Smith Paul Smith Story Love Passport Love Passport Armand Basi Lovely Blossom Massimo Dutti En Esencia Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Victoria`s Secret Enchanted Apple Ulric de Varens Lily Prune Love Bath and Body Works Orange Sapphire Oriflame The Babes Crazy Kiwi Clinique Clinique Happy In Bloom 2011