Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Innamorata O Boticario dla kobiet

Innamorata O Boticario dla kobiet

tuberozowy
ziołowy

Innamorata marki O Boticario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są białe kwiaty, rumianek, narcyz i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, konwalia, lilia i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Białe kwiaty Rumianek Narcyz Nuty owocowe

Jaśmin Konwalia Lilia Tuberoza

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Innamorata by O Boticario.

Innamorata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Innamorata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Innamorata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Innamorata marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Innamorata marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Gucci Eau de Gucci Halloween Halloween Fresia Crabtree & Evelyn Spring Rain Hollister Malaia Yves Rocher Nuit d`Orchidee Aroma M Geisha Hana-Cha Oriflame Delight Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Donna Karan Pure DKNY L`Erbolario Frutto della Passione