Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Innamorata O Boticario dla kobiet

Innamorata O Boticario dla kobiet

tuberozowy
ziołowy

Innamorata marki O Boticario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są białe kwiaty, rumianek, narcyz i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, konwalia, lilia i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Białe kwiaty Rumianek Narcyz Nuty owocowe

Jaśmin Konwalia Lilia Tuberoza

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Innamorata by O Boticario.

Innamorata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Innamorata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Innamorata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Innamorata marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Innamorata marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Annick Goutal Gardenia Passion Liz Claiborne Lucky Number 6 Victorio & Lucchino Hechizo Oriflame Freya Adidas Adidas Originals pour Femme Givenchy Absolutely Irresistible Acqua di Genova Gold Jardin de France Jasmine Mistral Verbena Flower Caron Or et Noir Ulric de Varens Chic Issime