Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Homme.com O Boticario dla mężczyzn

Homme.com O Boticario dla mężczyzn

wodny

Homme.com marki O Boticario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy, szałwia, nuty zielone i kardamon; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty wodne; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, agar (oud) i piżmo.

Cytrusy Szałwia Nuty zielone Kardamon

Nuty kwiatowe Nuty wodne

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Agar (oud) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme.com by O Boticario.

Homme.com Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Homme.com, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Homme.com, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme.com marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme.com marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lacoste Booster Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Lush Karma Lostmarch Atao Frederic Malle Cologne Bigarade Floris Special 127 Avon Just Play for Her Burberry Burberry Summer Men 2009 Berkeley Square Lime & Clarysage Zara Zara for Him