Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Homme.com O Boticario dla mężczyzn

Homme.com O Boticario dla mężczyzn

wodny

Homme.com marki O Boticario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy, szałwia, nuty zielone i kardamon; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty wodne; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, agar (oud) i piżmo.

Cytrusy Szałwia Nuty zielone Kardamon

Nuty kwiatowe Nuty wodne

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Agar (oud) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme.com by O Boticario.

Homme.com Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Homme.com, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Homme.com, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme.com marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme.com marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Esteban Fraicheur Andalouse Creed Royal Ceylan L`Erbolario Orangerie Frederic Malle Bigarade concentree Oriflame In Tune Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Compagnia Delle Indie Colognia Gant Gant Silver Memoire Liquide Soleil Liquide Keiko Mecheri Taormine Bath and Body Works Citron