Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Glamour O Boticario dla kobiet

Glamour O Boticario dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Glamour marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, neroli i Śliwka; nutami serca są irys, bez, mimoza, kwiat pomarańczy i cynamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i paczula.

Cytrusy Mandarynka Neroli Śliwka

Irys Bez Mimoza Kwiat pomarańczy Cynamon

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour by O Boticario.

Glamour Recenzje Perfum

Glamour by O Boticario 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Iceberg Fluid Woman Bath and Body Works Tropical Passionfruit Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Anna Sui Night of Fancy Jardin de France Eau perlee The Body Shop White Musk White Hot Summer Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink So...? So...? Wild Gres Caline Tender Moments Bath and Body Works Sweet Pea Forever Galimard Galimard Star