Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Glamour O Boticario dla kobiet

Glamour O Boticario dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Glamour marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, neroli i Śliwka; nutami serca są irys, bez, mimoza, kwiat pomarańczy i cynamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i paczula.

Cytrusy Mandarynka Neroli Śliwka

Irys Bez Mimoza Kwiat pomarańczy Cynamon

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour by O Boticario.

Glamour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Lotto Lotto Man Donna Karan DKNY Summer 2008 Esteban Balade Creole Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche biehl parfumkunstwerke pc01 M. Micallef Royal Muska Rasasi Cherish Lise Watier Neon Love Desirable Molinard Mirea Ebba Los Angeles Miss Fabienne Jil Sander Sensual Jil