Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Floratta in Blue O Boticario dla kobiet

Floratta in Blue O Boticario dla kobiet

Floratta in Blue marki O Boticario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są geranium, bergamotka, lima, herbata i esencja różana; nutami serca są plumeria, konwalia i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, wetyweria i piżmo.

Geranium Bergamotka Lima Herbata Esencja różana

Plumeria Konwalia Gardenia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floratta in Blue by O Boticario.

Floratta in Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Floratta in Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Floratta in Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floratta in Blue marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floratta in Blue marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Reflection Woman Christian Dior I Love Dior Liz Claiborne Curve Soul Christian Dior Dior Passage No.8 Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Michael Kors Very Pretty Faconnable Faconnable Femme Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Caron Violette Precieuse Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses Profumi Capri Capri Night