Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Floratta Sapphire O Boticario dla kobiet

Floratta Sapphire O Boticario dla kobiet

Floratta Sapphire O Boticario dla kobiet Zdjęcia

Floratta Sapphire marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Floratta Sapphire został wydany w 2010 roku. Floratta Sapphire stworzyli Veronica Casanova i Sophie Labbe. Nutami głowy są kardamon, bergamotka i konwalia; nutami serca są irys, hiacynt, frezja, heliotrop i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Kardamon Bergamotka Konwalia

Irys Hiacynt Frezja Heliotrop Fiołek

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floratta Sapphire by O Boticario.

Floratta Sapphire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Floratta Sapphire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Floratta Sapphire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floratta Sapphire marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floratta Sapphire marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Shiseido Zen Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Michael Kors Island Capri Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Montale White Musk Avon Spotlight Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Farmacia SS. Annunziata Kama Des Filles a la Vanille Garcon Manque Crabtree & Evelyn Iris Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret