Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Floratta Emotion O Boticario dla kobiet

Floratta Emotion O Boticario dla kobiet

Floratta Emotion marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, geranium, różowy pieprz, czerwone jagody, lima i mandarynka; nutami serca są gardenia, konwalia, esencja różana, fiołek i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i ambra.

Bergamotka Geranium Różowy pieprz Czerwone jagody Lima Mandarynka

Gardenia Konwalia Esencja różana Fiołek Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floratta Emotion by O Boticario.

Floratta Emotion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Floratta Emotion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Floratta Emotion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floratta Emotion marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floratta Emotion marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Must II Lacoste Touch of Pink Jennifer Lopez Live Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Ralph Lauren Ralph Wild Hilary Duff Wrapped With Love Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition Etat Libre d`Orange Bendelirious Avon Avon Jet Femme Marc O`Polo Marc O`Polo Women Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Paris Hilton Passport Paris