Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Fleur O Boticario dla kobiet

Fleur O Boticario dla kobiet

Fleur marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Fleur został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są róża, fiołek i przyprawy; nutą bazy jest piżmo.

Cytrusy

Róża Fiołek Przyprawy

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur by O Boticario.

Fleur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Max Mara Max Mara Moschino Cheap & Chic I Love Love Abinoam Cobice Jil Sander Style Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Frederic Malle L'Eau d'Hiver Juliette Has A Gun Citizen Queen Dorin Un Air de Paris Barbara Orbison Pretty Woman Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette