Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Femme.com O Boticario dla kobiet

Femme.com O Boticario dla kobiet

Femme.com marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, Śliwka i mandarynka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, piwonia i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, ambra i cedr virginia.

Liść czarnej porzeczki Śliwka Mandarynka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Piwonia Ylang-ylang

Wanilia Ambra Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme.com by O Boticario.

Femme.com Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Femme.com, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Femme.com, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme.com marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme.com marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Paris Hilton Can Can Lanvin Rumeur 2 Rose Ineke Chemical Bonding Anna Sui Night of Fancy Paul Sebastian Funky Sexy Cool Jean Patou PanAme Ted Lapidus Silk Way Mexx XX Very Nice Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret Delicate Petals Popy Moreni Popy Moreni de Fete