Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Femme.com O Boticario dla kobiet

Femme.com O Boticario dla kobiet

Femme.com marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, Śliwka i mandarynka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, piwonia i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, ambra i cedr virginia.

Liść czarnej porzeczki Śliwka Mandarynka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Piwonia Ylang-ylang

Wanilia Ambra Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme.com by O Boticario.

Femme.com Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Femme.com, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Femme.com, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme.com marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme.com marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Ralph Lauren Ralph Givenchy Jardin d'Interdit Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires NafNaf NafNaf Too... The Body Shop Cassis Rose Police Pure Woman Teo Cabanel Meloe Luciano Soprani DSoir B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Montale Roses Elixir Lise Watier Folies Neiges