Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Egeo Dolce O Boticario dla kobiet

Egeo Dolce O Boticario dla kobiet

karmelowy
Egeo Dolce O Boticario dla kobiet Zdjęcia

Egeo Dolce marki O Boticario to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Egeo Dolce został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frank Voelkl. Nutami głowy są malina, nuty słodkie i nektarynka; nutami serca są wata cukrowa, anyż, fiołek i wiciokrzew; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Malina Nuty słodkie Nektarynka

Wata cukrowa Anyż Fiołek Wiciokrzew

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egeo Dolce by O Boticario.

Egeo Dolce Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Egeo Dolce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Egeo Dolce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egeo Dolce marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egeo Dolce marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Sweet Darling Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Kylie Minogue Showtime EDT S-Perfume 100% Love Britney Spears Hidden Fantasy Alain Delon Samourai Woman Love Gold Lili Bermuda South Water Susanne Lang Vanilla Coconut Koto Parfums Hello Kitty Woman April Aromatics Heart Chakra Oil Revlon Pink Happiness Delicate Moments Remy Latour Diamond Rain