Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Egeo O Boticario dla mężczyzn

Egeo O Boticario dla mężczyzn

Egeo marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, galbanum i piołun; nutami serca są lawenda, cedr virginia, geranium, nuty drzewne i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Galbanum Piołun

Lawenda Cedr Virginia Geranium Nuty drzewne Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egeo by O Boticario.

Egeo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Egeo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Egeo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egeo marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egeo marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Wish of Peace Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Etat Libre d`Orange Tom of Finland Giorgio Armani Onde Vertige Lanvin Vetyver Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Geo. F. Trumper Astor Cologne Floris No 89 Fred Hayman 273 Indigo for Men CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Smell Bent Brussels Sprouted Sinfonia di Note Bouquet de Bois