Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Egeo O Boticario dla mężczyzn

Egeo O Boticario dla mężczyzn

Egeo marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, galbanum i piołun; nutami serca są lawenda, cedr virginia, geranium, nuty drzewne i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Galbanum Piołun

Lawenda Cedr Virginia Geranium Nuty drzewne Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egeo by O Boticario.

Egeo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Egeo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Egeo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egeo marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egeo marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! What About Adam Giorgio Armani Summer Mania Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Givenchy Pi Fraiche Roccobarocco Mouse Cologne L`Erbolario Corteccia (Bark) Saint Amour Si Pure Pour Homme Leonard Leonard Homme Gin Tonic Happy Hour Men Coach Coach for Men Bronnley Lavander