Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Egeo O Boticario dla mężczyzn

Egeo O Boticario dla mężczyzn

Egeo marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, galbanum i piołun; nutami serca są lawenda, cedr virginia, geranium, nuty drzewne i fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Galbanum Piołun

Lawenda Cedr Virginia Geranium Nuty drzewne Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egeo by O Boticario.

Egeo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Egeo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Egeo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egeo marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egeo marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Banana Republic Black Walnut Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Frederic Malle French Lover Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man The Different Company Sel de Vetiver Jaguar Jaguar Fresh Man Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Victorinox Swiss Army Swiss Army Ulrich Lang Anvers Costamor Tabacca Ralph Lauren Big Pony 4