Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Egeo O Boticario dla kobiet

Egeo O Boticario dla kobiet

Egeo marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czerwone jagody, bergamotka, nuty zielone, mandarynka i liść bambusa; nutami serca są irys, fiołek, frezja, kwiat imbiru, gardenia i pieprz; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe i ambra.

Czerwone jagody Bergamotka Nuty zielone Mandarynka Liść bambusa

Irys Fiołek Frezja Kwiat imbiru Gardenia Pieprz

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egeo by O Boticario.

Egeo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Egeo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Egeo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egeo marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egeo marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Paris Hilton Paris Hilton Luciano Soprani Solo Rosa Halston Halston Sheer Rampage Blue Eyes Gattinoni Pret a Porter Hollister Socal Avon Pink Suede Anthousa Fig & Vetiver Sugababes Tempt Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete