Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Egeo O Boticario dla kobiet

Egeo O Boticario dla kobiet

Egeo marki O Boticario to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czerwone jagody, bergamotka, nuty zielone, mandarynka i liść bambusa; nutami serca są irys, fiołek, frezja, kwiat imbiru, gardenia i pieprz; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe i ambra.

Czerwone jagody Bergamotka Nuty zielone Mandarynka Liść bambusa

Irys Fiołek Frezja Kwiat imbiru Gardenia Pieprz

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egeo by O Boticario.

Egeo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Egeo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Egeo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egeo marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egeo marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Escada Escada Blue Romance Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Etro Vicolo Fiori Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi The Body Shop Strawberry Perfume Oil Esprit Celebration for Her Gres Cabotine Rose Mary Kay Exotic Passionfruit Perfumer`s Workshop Samba Natural Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010