Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dimitri O Boticario dla mężczyzn

Dimitri O Boticario dla mężczyzn

Dimitri marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, esencja różana i mandarynka; nutami serca są mięta, lawenda, geranium, szałwia i rozmaryn; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr.

Liść czarnej porzeczki Esencja różana Mandarynka

Mięta Lawenda Geranium Szałwia Rozmaryn

Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dimitri by O Boticario.

Dimitri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Dimitri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Dimitri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dimitri marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dimitri marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pino Silvestre Pino Fifty Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Oriflame Embrace Him Avon U by Ungaro for Him Givenchy Pi Fraiche Givenchy Givenchy Gentleman Liz Claiborne Mambo Mix for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Germaine Monteil Royal Secret for Men Perfumer`s Workshop Samba Red Man Montale Boise Fruite Adidas Adidas Urban Spice