Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dimitri O Boticario dla mężczyzn

Dimitri O Boticario dla mężczyzn

Dimitri marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, esencja różana i mandarynka; nutami serca są mięta, lawenda, geranium, szałwia i rozmaryn; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr.

Liść czarnej porzeczki Esencja różana Mandarynka

Mięta Lawenda Geranium Szałwia Rozmaryn

Drzewo sandałowe mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dimitri by O Boticario.

Dimitri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Dimitri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Dimitri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dimitri marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dimitri marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Sartoriale Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Olivier Durbano Turquoise Joop! Joop! Go Hot Contact CB I Hate Perfume Revelation D.S. & Durga Juniper Burt`s Bees Natural Cologne Smell Bent Brussels Sprouted Akon Konvict Homme Huitieme Art Parfums Fareb Platinum J Mix 18