Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Connexion Woods O Boticario dla mężczyzn

Connexion Woods O Boticario dla mężczyzn

Connexion Woods marki O Boticario to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, rozmaryn, cedr virginia, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jodła, szałwia, lawenda, szafran, laurowiec indyjski i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, paczula i piżmo.

Cytryna Amalfi Rozmaryn Cedr Virginia Bergamotka Mandarynka

Jodła Szałwia Lawenda Szafran Laurowiec indyjski Geranium

Drzewo sandałowe mech dębowy Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connexion Woods by O Boticario.

Connexion Woods Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Connexion Woods, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Connexion Woods, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connexion Woods marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connexion Woods marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Burberry Burberry Men Montblanc Homme Exceptionnel Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Calvin Klein CK Free Cristiano Fissore Rapsodia in Blu REN Cologne 04 Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo DSH Perfumes The´ du Monde Creed Cuir de Russie Liz Claiborne Lucky You Oriflame Midsummer Man